info
عکس ایستگاه اتوبوس اروند 68
category

ایستگاه اتوبوس اروند 68 محله موعود، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اروند 68

ایستگاه اتوبوس اروند 68 (ایستگاه اتوبوس) در محله موعود مشهد و خیابان اروند واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله موعود مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی میدان اروند، لوازم یدکی بخشی ، ایستگاه اتوبوس میدان اروند ب، کاشی و سرامیک سپاس و تولیدی درب و پنجره آهنی اسدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اروند 68 مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس اروند 68 مشهد است که در محله موعود قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در جاده میامی، اروند واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس اروند 68 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس اروند 68 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اروند 68 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اروند 29
  جاده میامی، اروند، بین موعود و اروند 44
 • ایستگاه اتوبوس اروند 44
  جاده میامی، اروند، بین موعود و اروند 44
 • ایستگاه اتوبوس شهید شیرنژاد ۲۲
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، مفتح شرقی 28 - شیرنژاد 20، مهدی آباد 14 - عباس آباد 21، بین شیرنژاد 22 و 24
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اروند 68 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اروند 68 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اروند 68 ندارد.
  neshan logo