info
عکس ایستگاه اتوبوس بانک رسالت
category

ایستگاه اتوبوس بانک رسالت محله خیرآباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بانک رسالت

ایستگاه اتوبوس بانک رسالت (ایستگاه اتوبوس) در محله خیرآباد یزد و خیابان آزادگان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله خیرآباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه پیشه های کهن و همچنین رستوران پایتخت، کارگزاری شماره۲۲۹ تامین اجتماعی، فستر کیلویی، نمایندگی 4023 ایران خودرو و لوازم بهداشتی و ساختمانی اخوان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بانک رسالت یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس بانک رسالت یزد، شهر یزد، محله خیرآباد است. این ایستگاه اتوبوس در آزادگان قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بانک رسالت یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بانک رسالت یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بانک رسالت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد ثامن الحجج
  شهید خلیل حسن بیگی، بین 10 متری محمدی و نبوت 25
 • ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت خیرآباد
  شهید جوکار، بین سپیدار و ماندگاری
 • ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان
  شهید جوکار، شهید سید رضا پارسائیان، بین صاحب الزمان و فاطمه الزهرا
 • ایستگاه اتوبوس جهانفر
  شهید خلیل حسن بیگی، بین بلوار وحدت و گلستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بانک رسالت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بانک رسالت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بانک رسالت ندارد.
  neshan logo