info
عکس سازمان امور عشایر
category

سازمان امور عشایر محله دانشگاه تهران، تهران

اداره و سازمان دولتی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سازمان امور عشایر

سازمان امور عشایر (اداره و سازمان دولتی) در محله دانشگاه تهران تهران و خیابان بزرگمهر واقع شده است. این اداره یکی از شصت و هشت اداره و سازمان دولتی در محله دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مدائن، موزه هنرهای معاصر فلسطین و مرکز کامپیوتر ایران و همچنین کافه ریچارد، مرکز تبادل کتاب، خانه سخت افزار، دانشگاه هنر و سرفیس ایران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو تئاتر شهر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دولتی که در محدوده سازمان امور عشایر واقع شده‌اند:

 • معاونت حمل و نقل و ترافیک
  کریمخان زند، شاهد
 • دفتر خدمات دولت
  جمهوری اسلامی، ابوریحان
 • مرکز نوآوری و توسعه کسب و کارهای داده محور
  ولیعصر، سازش، بین ششم و آفرین
 • اداره ورزش وجوانان شمال غرب تهران
  حافظ، نوفل لوشاتو، نرسیده به لولاگر
 • اداره اوقاف ناحیه 3 شرق
  جمهوری اسلامی، رم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشانBik (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 14 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سازمان امور عشایر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 14 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سازمان امور عشایر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سازمان امور عشایر ندارد.
  neshan logo