عکس ایستگاه اتوبوس فروشگاه اطلسی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس فروشگاه اطلسی (محله عدالت، یزد)

ایستگاه اتوبوس
استان یزد یزد استان یزد، یزد، خیابان تیمسار فلاحی، بین شهید قندی و یکم

موقعیت ایستگاه اتوبوس فروشگاه اطلسی در محله عدالت یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس فروشگاه اطلسی (ایستگاه اتوبوس) در محله عدالت یزد و خیابان تیمسار فلاحی، بین شهید قندی و یکم واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله عدالت یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری صدف و همچنین بستنی سالار، ترمه رضایی، شیرینی ضیافت یزد، کافه آپ و بازارچه اطلسی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فروشگاه اطلسی

ایستگاه اتوبوس فروشگاه اطلسی را می‌توانید در شهر یزد، محله عدالت خیابان تیمسار فلاحی، بین شهید قندی و یکم پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در خیابان تیمسار فلاحی، بین شهید قندی و یکم قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فروشگاه اطلسی عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فروشگاه اطلسی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، خیابان تیمسار فلاحی، بین شهید قندی و یکم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فروشگاه اطلسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان کاج
  بلوار پاسداران، استادی
 • ایستگاه اتوبوس کوچه 23
  بلواردانشگاه، ملّاصدرا، بین بیست و یکم و ارشاد اسلامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فروشگاه اطلسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فروشگاه اطلسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فروشگاه اطلسی ندارد.
  neshan logo