info
عکس ایستگاه اتوبوس کوچه زیبا
category

ایستگاه اتوبوس کوچه زیبا یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوچه زیبا

ایستگاه اتوبوس کوچه زیبا (ایستگاه اتوبوس) در یزد و خیابان امام مهدی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی حسینیه سلسبیل، نان فانتزی آرا، جهان بستنی قائم، دوزندگی و اسپرت اتومبیل سناتور و کلید سازی مرکزی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه زیبا یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس کوچه زیبا یزد، شهر یزد، محله محله شهید مطهری است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به امام مهدی، بین تقی زاده و موسی بن جعفر بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس کوچه زیبا یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کوچه زیبا یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوچه زیبا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حسینیه کربلا
  سلمان فارسی، بین سلمان فارسی 55 و دربند عسگری
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه سلمان فارسی
  سلمان فارسی، بین 30 و 15
 • ایستگاه اتوبوس شهید چمران
  خیابان خرمشهر، بین 16 و 14
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوچه زیبا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوچه زیبا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوچه زیبا ندارد.
  neshan logo