info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان
category

ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان محله محله گازرگاه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان

ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان (ایستگاه اتوبوس) در محله محله گازرگاه یزد و خیابان امام مهدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله محله گازرگاه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان موقوفه گودرز و سایا و همچنین فالوده هوشنگ، مسجد صاحب الزمان یزد، سیسمونی فرشته کوچولو، کمیته امداد امام خمینی و شوینده بهداشتی صدف قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان یزد

ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان یزد در شهر یزد، محله محله گازرگاه و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در امام مهدی، بین مهدی 27 و ابراهیمی مقدم قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد صاحب الزمان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شاهزاده فاضل
  امام خمینی، بین امام خمینی 16 و شاه ولی بیگ
 • ایستگاه اتوبوس حضیره
  امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد جامع
  امام خمینی، بین امام مهدی و ابراهیمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان ندارد.
  neshan logo