عکس ایستگاه اتوبوس سربازکوچه 2
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس سربازکوچه 2 (محله زرهی - امیرکبیر، شیراز)

ایستگاه اتوبوس
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، سرباز، بین شبان و سرباز 22

موقعیت ایستگاه اتوبوس سربازکوچه 2 در محله زرهی - امیرکبیر شیراز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس سربازکوچه 2 (ایستگاه اتوبوس) در محله زرهی - امیرکبیر شیراز و خیابان سرباز واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله زرهی - امیرکبیر شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا، برگر و کتلت سرای گوارا، یوخه پزی کشاورز، آکواریوم طهماسبی، آسانسور (فاتحان فن آوری فارس) و اداره کل بهزیستی استان فارس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سربازکوچه 2

ایستگاه اتوبوس سربازکوچه 2 را می‌توانید در شهر شیراز، محله زرهی - امیرکبیر خیابان سرباز پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس سرباز، بین شبان و سرباز 22 است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس سربازکوچه 2 عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف شیراز بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی نیلوفر آبی واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس سربازکوچه 2 و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، سرباز، بین شبان و سرباز 22


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سربازکوچه 2 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الامر
  بلوار سفیر شمالی، 9، صاحب الامر غربی
 • ایستگاه اتوبوس تقاطع امیرکبیر
  بلوار امیرکبیر، بین امیرکبیر 3 و 5
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه زین العابدین
  بلوار سفیر شمالی، بین سفیر 6 و شهید پوربیرک
 • ایستگاه اتوبوس بنفشه
  بلوار بهشتی، بین بهشتی 13 و 15
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سربازکوچه 2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سربازکوچه 2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سربازکوچه 2 ندارد.
  neshan logo