info
عکس طلاجات خالقی
category

طلاجات خالقی محله شهید معقول، مشهد

جواهر فروشی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی طلاجات خالقی

طلاجات خالقی (جواهر فروشی) در محله شهید معقول مشهد و خیابان حر 9 - شهید معقول واقع شده است. این فروشگاه یکی از یازده جواهر فروشی در محله شهید معقول مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار موعود و همچنین باشگاه پرورش اندام حاج قدیر، نمایندگی رسمی ایرانسل همراه اول رایتل شاتل، مجموعه فرهنگی کهف الحسن (ع)، طلاجات علوی و دفتر پیشخوان دولت 72191068 قرار گرفته است.
سایر جواهرفروشی‌های که در محدوده طلاجات خالقی واقع شده‌اند:

 • گالری طلا و جواهر عقلی (طلاجات عقلی)
  بلوار حر، بین حر 5 و حر 9
 • طلاجات ناصری(سعید)
  بلوار حر، بین حر 9 و 11
 • طلاجات صفدری
  (5.0)
  بلوار حر، بین حر 11 و حر 13
 • طلاجات عقلی
  (5.0)
  بلوار حر، بین حر 5 و حر 9
 • طلاجات المپیک
  (5.0)
  بلوار حر، حر 9
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 06 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی طلاجات خالقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 06 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد طلاجات خالقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه طلاجات خالقی ندارد.
  neshan logo