info
عکس هلدینگ ایجاد محیط
category

هلدینگ ایجاد محیط محله درختی، تهران

شرکت خصوصی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی هلدینگ ایجاد محیط

هلدینگ ایجاد محیط (شرکت خصوصی) در محله درختی تهران و خیابان بهاران دوم واقع شده است. این شرکت یکی از هفتاد و هشت شرکت خصوصی در محله درختی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید اریکه ایرانیان و همچنین مرغ سوخاری کوپال، آکادمی زبان های خارجی نوبل ، لوازم یدکی شهریاری، گل فروشی ایگل و کارواش بزرگ آلاله قرار گرفته است.
سایر شرکت‌های که در محدوده هلدینگ ایجاد محیط واقع شده‌اند:

 • شرکت نیکان فارمد مهر
  بلوار دادمان، استاد شجریان شمالی، یازدهم
 • شرکت مهندسی تامین پایاگام
  بلوار دادمان، بردخوئی
 • شرکت بازرگانی و ساختمانی آینده ساز کرانه کیش
  بلوار دادمان، بردخوئی
 • شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد
  پاک نژاد، سرو غربی، بین ریاضی بخشایش و جوریکی
 • شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، قیصر امین پور، بهار چهارم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 03 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هلدینگ ایجاد محیط اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 03 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هلدینگ ایجاد محیط در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هلدینگ ایجاد محیط ندارد.
  neshan logo