عکس ایستگاه اتوبوس دوم مرکزی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس دوم مرکزی (محله قنات کوثر - شهرک امید، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه باقری، مطهری، بین سلماسی و دوم مرکزی

موقعیت ایستگاه اتوبوس دوم مرکزی در محله قنات کوثر - شهرک امید تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس دوم مرکزی (ایستگاه اتوبوس) در محله قنات کوثر - شهرک امید تهران و خیابان مطهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله قنات کوثر - شهرک امید تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فست فود حس خوب، داروخانه شبانه روزی ژابیز، قنادی نهال، نمایندگی مدیران خودرو و آزمایشگاه آریا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دوم مرکزی

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس دوم مرکزی است که در محله قنات کوثر - شهرک امید خیابان مطهری قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه باقری، مطهری، بین سلماسی و دوم مرکزی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دوم مرکزی عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

صبا تاکسی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دوم مرکزی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه باقری، مطهری، بین سلماسی و دوم مرکزی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دوم مرکزی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عادل
  بزرگراه باقری، زفرقندی (196 غربی)
 • ایستگاه اتوبوس نجاری
  بزرگراه شهید زین الدین، مظفری نیا، بین صالحی و یکصد و هشتم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دوم مرکزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دوم مرکزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دوم مرکزی ندارد.
  neshan logo