info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک هفتم
category

ایستگاه اتوبوس پارک هفتم محله رجایی شهر (گوهردشت)، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک هفتم

ایستگاه اتوبوس پارک هفتم (ایستگاه اتوبوس) در محله رجایی شهر (گوهردشت) کرج و خیابان آزادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله رجایی شهر (گوهردشت) کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز تجاری گلستان و همچنین داروخانه شبانه روزی دکتر ناصری، هایپر مارکت اسکار، بوستان آزادی، کافه رو و مجتمع آموزشی کبیری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک هفتم کرج

ایستگاه اتوبوس پارک هفتم کرج را می‌توانید در شهر کرج، محله رجایی شهر (گوهردشت) پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به آزادی، بین هفتم فاز 1 و ششم فاز 1 بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پارک هفتم کرج عبور می‌کنند، به نقاط مختلف کرج بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس باران قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پارک هفتم کرج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک هفتم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس موذن
  بلوار موذن، بین نصر و حاجی زاده
 • ایستگاه اتوبوس سر 13
  بلوار موذن، بین رودکی و آزادی
 • ایستگاه اتوبوس اول بلوار دانشگاه
  بلوار موذن، بلوار دانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان البرز _ ب
  بلوار موذن، بعد از آزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک هفتم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک هفتم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک هفتم ندارد.
  neshan logo