info
عکس ایستگاه اتوبوس اول بلوار دانشگاه _
category

ایستگاه اتوبوس اول بلوار دانشگاه _ کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اول بلوار دانشگاه _

ایستگاه اتوبوس اول بلوار دانشگاه _ (ایستگاه اتوبوس) در کرج و بلوار دانشگاه واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برج دایموند و همچنین شهر کتاب البرز، کلینیک دندان‌پزشکی موذن، فست فود تنورک، کافه رستوران 24 و کافه چوچای قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اول بلوار دانشگاه _ کرج

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر کرج، ایستگاه اتوبوس اول بلوار دانشگاه _ کرج است که در قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار موذن، بلوار دانشگاه واقع شده است. ایستگاه اتوبوس اول بلوار دانشگاه _ کرج محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف کرج می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

تاکسی تلفنی مهدی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس اول بلوار دانشگاه _ کرج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اول بلوار دانشگاه _ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بوعلی
  بلوار نبوت
 • ایستگاه اتوبوس خ هشتم
  استقلال شمالی، بین نهم فاز 1 و هشتم فاز 1
 • ایستگاه اتوبوس پارک هفتم
  آزادی، بین هفتم فاز 1 و ششم فاز 1
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه هنر
  بلوار نبوت
 • ایستگاه اتوبوس انرژی اتمی
  بلوار انرژی اتمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اول بلوار دانشگاه _ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اول بلوار دانشگاه _ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اول بلوار دانشگاه _ ندارد.
  neshan logo