info
عکس ایستگاه اتوبوس خ هشتم
category

ایستگاه اتوبوس خ هشتم محله رجایی شهر (گوهردشت)، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خ هشتم

ایستگاه اتوبوس خ هشتم (ایستگاه اتوبوس) در محله رجایی شهر (گوهردشت) کرج و خیابان استقلال شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله رجایی شهر (گوهردشت) کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی سرپوشیده ستاره درخشان، بیمارستان فوق تخصصی آرام و مرکز خرید ملاصدرا و همچنین مرکز مشاوره نیک منش ، کافه کوبا، ستاد خبری اداره اطلاعات کرج، سبزیجات آماده لوتوس و املاک تیموری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خ هشتم کرج

ایستگاه اتوبوس خ هشتم کرج یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر کرج است که در محله رجایی شهر (گوهردشت) قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در استقلال شمالی، بین نهم فاز 1 و هشتم فاز 1 واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس خ هشتم کرج عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از کرج دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس مجتبی قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس خ هشتم کرج، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خ هشتم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مهستان
  بلوار نبوت، حج
 • ایستگاه اتوبوس سر داریوش
  بلوار آزادی، بین میخک و قائم
 • ایستگاه اتوبوس مهستان
  بلوار نبوت، بین سید الشهدا و عمار
 • ایستگاه اتوبوس گلفروشی
  بلوار ماهان غربی، ارغوان، مهر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خ هشتم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خ هشتم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خ هشتم ندارد.
  neshan logo