info
عکس ایستگاه اتوبوس مهستان
category

ایستگاه اتوبوس مهستان محله شهرک اوج کلی، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مهستان

ایستگاه اتوبوس مهستان (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک اوج کلی کرج و بلوار نبوت، حج واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک اوج کلی کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مهستان و همچنین رستوران کافه ارکیده (شعبه مهستان)، جین وست، فست‌فود بی بر، بوستان نبوت و عطر هامین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مهستان کرج

ایستگاه اتوبوس مهستان کرج را می‌توانید در شهر کرج، محله شهرک اوج کلی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار نبوت، حج می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف کرج، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مهستان کرج عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس سرو واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مهستان کرج و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مهستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام رضا
  بلوار تعاون، بین شهیدان خلیلی و بلوار ملاصدرا
 • ایستگاه اتوبوس مهاب- برگشت
  بلوار تربیت مربی، بوعلی شرقی، بین بوعلی 2 و 6
 • ایستگاه اتوبوس خ هشتم
  استقلال شمالی، بین نهم فاز 1 و هشتم فاز 1
 • ایستگاه اتوبوس بوعلی
  بلوار تربیت مربی، بوعلی شرقی
 • ایستگاه اتوبوس اردلان 6
  بلوار تعاون، بین بلوار ملاصدرا و اردلان 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مهستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مهستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مهستان ندارد.
  neshan logo