info
عکس ایستگاه اتوبوس مهاب- برگشت
category

ایستگاه اتوبوس مهاب- برگشت محله شهرک اوج کلی، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مهاب- برگشت

ایستگاه اتوبوس مهاب- برگشت (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک اوج کلی کرج و خیابان بوعلی شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک اوج کلی کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پارسیان و مجتمع تجاری اداری پارسیان و همچنین نان فانتزی پیمان، رنگ و ابزار رجبی، ساندویچ آبادان ، لوازم خانگی حیدری و فروشگاه دیلی مارکت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مهاب- برگشت کرج

ایستگاه اتوبوس مهاب- برگشت کرج را می‌توانید در شهر کرج، محله شهرک اوج کلی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار تربیت مربی، بوعلی شرقی، بین بوعلی 2 و 6 قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس مهاب- برگشت کرج محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف کرج می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس باتیک قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مهاب- برگشت کرج، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مهاب- برگشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سازمان میادین تره ب
  بلوار طالقانی شمالی، نرسیده به کوکب
 • ایستگاه اتوبوس مهستان
  بلوار نبوت، حج
 • ایستگاه اتوبوس کوهپایه 18
  کوهپایه، بین کوهپایه 17 و 19
 • ایستگاه اتوبوس میدان طالقانی_ غرب
  بلوار تعاون، بین میدان طالقانی و فرهنگ
 • ایستگاه اتوبوس دادگستری
  بلوار طالقانی شمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مهاب- برگشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مهاب- برگشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مهاب- برگشت ندارد.
  neshan logo