info
عکس ایستگاه اتوبوس سازمان اب
category

ایستگاه اتوبوس سازمان اب محله کوی مدرس، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سازمان اب

ایستگاه اتوبوس سازمان اب (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی مدرس کرج و بلوار امام رضا واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله کوی مدرس کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی و خانه کودک هایپر بوک و برج میلاد کرج و همچنین کارواکس، فروشگاه افق کوروش، کانون یوگا حضور، پارک شاهد و سالن عقد عرشیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سازمان اب کرج

در شهر کرج، محله کوی مدرس ، ایستگاه اتوبوس سازمان اب کرج قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار امام رضا می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سازمان اب کرج عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف کرج دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس امداد گشت قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سازمان اب کرج، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سازمان اب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کمیسیون ماده صد
  بلوار طالقانی شمالی
 • ایستگاه اتوبوس مهاب- برگشت
  بلوار تربیت مربی، بوعلی شرقی، بین بوعلی 2 و 6
 • ایستگاه اتوبوس گل آرا
  شهید دکتر مفتح، شهید شریفی
 • ایستگاه اتوبوس گل آرا- برگشت
  شهید دکتر مفتح، بین سلمان فارسی و شهید شریفی
 • ایستگاه اتوبوس اداره گاز
  بلوار طالقانی شمالی، بین دیو سالار و داوودی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سازمان اب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سازمان اب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سازمان اب ندارد.
  neshan logo