info
عکس ایستگاه اتوبوس پارسیان - برگشت
category

ایستگاه اتوبوس پارسیان - برگشت محله شهرک اوج کلی، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارسیان - برگشت

ایستگاه اتوبوس پارسیان - برگشت (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک اوج کلی کرج و حج، بین نواب صفوی و بلوار تربیت مربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک اوج کلی کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پارسیان و مجتمع تجاری اداری پارسیان و همچنین شیرینی سارا، پوشاک آشور پارسیان، دفتر پستی ملاصدرا، پارکینگ مجتمع پارسیان و گل فروشی پالیز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارسیان - برگشت کرج

ایستگاه اتوبوس پارسیان - برگشت کرج را می‌توانید در شهر کرج، محله شهرک اوج کلی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در حج، بین نواب صفوی و بلوار تربیت مربی قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پارسیان - برگشت کرج عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف کرج دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس باتیک قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پارسیان - برگشت کرج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارسیان - برگشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس لبنیاتی
  بلوار ملاصدرا، بین مقداد و بلوار نبوت
 • ایستگاه اتوبوس اداره گاز
  بلوار طالقانی شمالی، بین دیو سالار و داوودی
 • ایستگاه اتوبوس دادگستری
  بلوار طالقانی شمالی
 • ایستگاه اتوبوس دادگستری - برگشت
  بلوار طالقانی شمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارسیان - برگشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارسیان - برگشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارسیان - برگشت ندارد.
  neshan logo