info
عکس ایستگاه اتوبوس لبنیاتی
category

ایستگاه اتوبوس لبنیاتی کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس لبنیاتی

ایستگاه اتوبوس لبنیاتی (ایستگاه اتوبوس) در کرج و بلوار ملاصدرا واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مهستان و همچنین نمایندگی مدیران خودرو (کد 377)، داروخانه شبانه روزی قانون، رستوران دامون، آکادمی رباتیک روکیا و لبنیات سنتی افرازان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس لبنیاتی کرج

آدرس ایستگاه اتوبوس لبنیاتی کرج، شهر کرج، است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار ملاصدرا، بین مقداد و بلوار نبوت می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس لبنیاتی کرج عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف کرج دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس ملاصدرا واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس لبنیاتی کرج و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده لبنیاتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارسیان - برگشت
  حج، بین نواب صفوی و بلوار تربیت مربی
 • ایستگاه اتوبوس استقلال
  بلوار ملاصدرا
 • ایستگاه اتوبوس گلفروشی
  پل روحانی، بین دوم و بلوار مولانا
 • ایستگاه اتوبوس اول ملاصدرا
  بلوار ملاصدرا، بعد از بهاران
 • ایستگاه اتوبوس اول استقلال
  استقلال شمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس لبنیاتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس لبنیاتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس لبنیاتی ندارد.
  neshan logo