info
عکس ایستگاه اتوبوس سر داریوش
category

ایستگاه اتوبوس سر داریوش محله کوی قائم، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سر داریوش

ایستگاه اتوبوس سر داریوش (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی قائم کرج و بلوار آزادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله کوی قائم کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهر بازی خونه فرشته ها، موزه خصوصی و تخصصی تمبر یکتا و مرکز تجاری گلستان و همچنین موسسه زبانهای خارجی نصیر، هایپر می، افق وب سایت، آقای فرش شعبه گوهردشت و آی‌دیجی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سر داریوش کرج

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر کرج، ایستگاه اتوبوس سر داریوش کرج است که در محله کوی قائم قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار آزادی، بین میخک و قائم است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس سر داریوش کرج عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف کرج بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس واریان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس سر داریوش کرج و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سر داریوش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خ هشتم
  استقلال شمالی، بین نهم فاز 1 و هشتم فاز 1
 • ایستگاه اتوبوس میدان طالقانی
  بلوار شهرداری
 • ایستگاه اتوبوس پارک هفتم
  آزادی، بین هفتم فاز 1 و ششم فاز 1
 • ایستگاه اتوبوس سوم داریوش
  قائم - داریوش، بین زبیدی و قائم 4
 • ایستگاه اتوبوس اول استقلال
  استقلال شمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سر داریوش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سر داریوش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سر داریوش ندارد.
  neshan logo