info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان طالقانی
category

ایستگاه اتوبوس میدان طالقانی محله رجایی شهر (گوهردشت)، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان طالقانی

ایستگاه اتوبوس میدان طالقانی (ایستگاه اتوبوس) در محله رجایی شهر (گوهردشت) کرج و بلوار شهرداری واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و پنج ایستگاه اتوبوس در محله رجایی شهر (گوهردشت) کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آکواریوم ساحل، باغ ایرانی، امداد خودرو گوهردشت، نمایندگی مبلمان نیلپر خانگی و میدان طالقانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان طالقانی کرج

ایستگاه اتوبوس میدان طالقانی کرج یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر کرج است که در محله رجایی شهر (گوهردشت) قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهرداری است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان طالقانی کرج عبور می‌کنند، به نقاط مختلف کرج بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین آژانس مجتبی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان طالقانی کرج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان طالقانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اول مطهری
  بلوار مطهری، بین فلکه اول گوهردشت و فروردین
 • ایستگاه اتوبوس مسجد - برگشت
  آزادی، بین هشتم فاز 1 و نهم فاز 1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان طالقانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان طالقانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان طالقانی ندارد.
  neshan logo