info
عکس ایستگاه اتوبوس فلکه اول
category

ایستگاه اتوبوس فلکه اول محله رجایی شهر (گوهردشت)، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فلکه اول

ایستگاه اتوبوس فلکه اول (ایستگاه اتوبوس) در محله رجایی شهر (گوهردشت) کرج و خیابان آزادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله رجایی شهر (گوهردشت) کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهر بازی خونه فرشته ها، موزه خصوصی و تخصصی تمبر یکتا و مرکز تجاری گلستان و همچنین سینما ساویز، آقای فرش شعبه گوهردشت، آموزشگاه پیکسل، رستوران ماهان و داروخانه شبانه روزی حکیم فارابی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلکه اول کرج

آدرس ایستگاه اتوبوس فلکه اول کرج، شهر کرج، محله رجایی شهر (گوهردشت) است. این ایستگاه اتوبوس در آزادی، بین سوم فاز 1 و دوم فاز 2 واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فلکه اول کرج عبور می‌کنند، به نقاط مختلف کرج بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی تلفنی بهنام هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فلکه اول کرج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فلکه اول واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خ دهم
  استقلال شمالی، بین سیزدهم فاز 1 و ایثار 2
 • ایستگاه اتوبوس خ دهم
  استقلال شمالی، نرسیده به دهم فاز 1
 • ایستگاه اتوبوس سوم داریوش
  قائم - داریوش، بین زبیدی و قائم 4
 • ایستگاه اتوبوس خ هشتم
  استقلال شمالی، بین نهم فاز 1 و هشتم فاز 1
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  آزادی (خیابان اصلی گوهردشت)، بین هشتم فاز 1 و نهم فاز 1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فلکه اول اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فلکه اول در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فلکه اول ندارد.
  neshan logo