info
عکس ایستگاه اتوبوس خ دهم
category

ایستگاه اتوبوس خ دهم کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خ دهم

ایستگاه اتوبوس خ دهم (ایستگاه اتوبوس) در کرج و خیابان استقلال شمالی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان فوق تخصصی آرام و همچنین کلوپ کوبا cuban club، مرکز مشاوره نیک منش ، خشکبار و لوازم قنادی راد، پیتزا رابو و کبابی و جگر سرای بروجردی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خ دهم کرج

ایستگاه اتوبوس خ دهم کرج را می‌توانید در شهر کرج، پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به استقلال شمالی، بین سیزدهم فاز 1 و ایثار 2 بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس خ دهم کرج عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف کرج دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی تلفنی بهنام هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس خ دهم کرج، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خ دهم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس موذن
  بلوار موذن، بین نصر و حاجی زاده
 • ایستگاه اتوبوس سر 13
  بلوار موذن، بین رودکی و آزادی
 • ایستگاه اتوبوس فرجی
  بلوار مطهری، بین دوم فاز 1 و فلکه اول گوهردشت
 • ایستگاه اتوبوس فلکه اول
  آزادی، بین سوم فاز 1 و دوم فاز 2
 • ایستگاه اتوبوس اول مطهری
  بلوار مطهری، بین فلکه اول گوهردشت و فروردین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خ دهم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خ دهم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خ دهم ندارد.
  neshan logo