info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشگاه - برگشت
category

ایستگاه اتوبوس دانشگاه - برگشت محله رجایی شهر (گوهردشت)، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشگاه - برگشت

ایستگاه اتوبوس دانشگاه - برگشت (ایستگاه اتوبوس) در محله رجایی شهر (گوهردشت) کرج و بلوار موذن واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله رجایی شهر (گوهردشت) کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی سیدالشهداء و برج دایموند و همچنین شهر کتاب البرز، کلینیک دندان‌پزشکی موذن، فست فود تنورک، رستوران روما و دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشگاه - برگشت کرج

آدرس ایستگاه اتوبوس دانشگاه - برگشت کرج، شهر کرج، محله رجایی شهر (گوهردشت) است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار موذن می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دانشگاه - برگشت کرج عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف کرج دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی برج قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشگاه - برگشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس انرژی اتمی
  بلوار انرژی اتمی
 • ایستگاه اتوبوس درب جنوبی انرژی اتم
  بلوار انرژی اتمی
 • ایستگاه اتوبوس درب غربی- برگشت
  بلوار موذن، بلوار دانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس درب غربی
  بلوار موذن، بلوار دانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس پارک هفتم
  آزادی، بین هفتم فاز 1 و ششم فاز 1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشگاه - برگشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشگاه - برگشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشگاه - برگشت ندارد.
  neshan logo