info
عکس قهوه ساچی
category

قهوه ساچی محله آیت الله خامنه ای، مشهد

درباره‌ی قهوه ساچی

قهوه ساچی (کافی‌شاپ) در محله آیت الله خامنه ای مشهد و خیابان سرشور 4 واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از هشت کافی‌شاپ در محله آیت الله خامنه ای مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه مردم شناسی مشهد (حمام مهدی قلی بیک) و بازار سرشور و همچنین هتل آپارتمان بشری، زعفران مجتهدی، فروشگاه محصولات قدس رضوی، پیتزا ساندویچ حاج مشهدی و رستوران ۳ ستاره نقش جهان قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ قهوه ساچی مشهد

کافی شاپ قهوه ساچی مشهد را می‌توانید در شهر مشهد محله آیت الله خامنه ای پیدا کنید. برای رسیدن به این کافی شاپ باید به آدرس دقیق استان خراسان رضوی، مشهد، شهید اندرزگو، سرشور، سرشور 4 بروید.

کافی شاپ قهوه ساچی مشهد یکی از کافی ‌شاپ‌های خوب در محله آیت الله خامنه ای است. در اطراف این کافی شاپ، فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران پسران کریم شعبه فرهاد، رستوران پسران کریم ، مطعم لیالی لبنان، مجتمع گردشگری بابا قدرت و پیتزا شبدیز هفت تیر هم فعالیت می‌کنند.

چطور به کافی شاپ قهوه ساچی مشهد برویم؟

خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس شهید دیالمه 5 در نزدیکی کافی شاپ قهوه ساچی مشهد قرار دارد. اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر برای رسیدن به کافی شاپ قهوه ساچی مشهد به شما کمک می‌کند. علاوه بر مسیریابی، شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان اطلاعات دیگری هم در مورد این مکان به دست آورید. شما می‌توانید اطلاعاتی مانند آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ را در نشان ببینید.

در ادامه، تصاویری از کافی شاپ قهوه ساچی مشهد به همراه ایستگاه‌های نزدیک آن را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. فراموش نکنید اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، نظر خودتان را برای ما و دیگر کاربران در قسمت کامنت بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده قهوه ساچی واقع شده‌اند:

 • کافی شاپ شش و بش
  بلوار 17 شهریور، شهدای حج 2، بازار رضا
 • کافه ترانه
  شهید نواب صفوی، نواب صفوی 4
 • کافی شاپ تارا
  آیت الله شیرازی (بالا خیابان)، بین شیرازی 17 و 19
 • قهوه هات استوپ
  بلوار امام خمینی، امام خمینی21
 • قهوه آرامش
  ایت الله خزعلی، بین ایت الله خزعلی 4 و آیت الله بهجت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی قهوه ساچی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد قهوه ساچی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه قهوه ساچی ندارد.
  neshan logo