info
عکس کوی سازمانی سیدالشهدا (شهید مخبری)
category

کوی سازمانی سیدالشهدا (شهید مخبری) محله ازگل، تهران

شهرک مسکونی
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کوی سازمانی سیدالشهدا (شهید مخبری)

کوی سازمانی سیدالشهدا (شهید مخبری) (شهرک مسکونی) در محله ازگل تهران و بزرگراه شهید بابایی واقع شده است. این شهرک یکی از بیست شهرک مسکونی در محله ازگل تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار گل و گیاه شهید بابایی و همچنین استخر باران، مجموعه ورزشی تفریحی باران، پارکینگ مرآ مخ، دانشگاه علمی کاربردی شهدای مخابرات نزاجا (شهید سرتیپ امینی) و مسجد حضرت مهدی عج قرار گرفته است.
سایر شهرک‌های مسکونی که در محدوده کوی سازمانی سیدالشهدا (شهید مخبری) واقع شده‌اند:

 • منازل سازمانی شهید مخبری
  بزرگراه شهید بابایی
 • شهرک شهید رسولی
  (5.0)
  بزرگراه شهید بابایی
 • شهرک لویزان 1
  (4.1)
  بزرگراه شهید بابایی، هنگام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 24 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کوی سازمانی سیدالشهدا (شهید مخبری) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 24 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کوی سازمانی سیدالشهدا (شهید مخبری) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کوی سازمانی سیدالشهدا (شهید مخبری) ندارد.
  neshan logo