info
عکس منازل سازمانی شهید مخبری
category

منازل سازمانی شهید مخبری محله ازگل، تهران

درباره‌ی منازل سازمانی شهید مخبری

منازل سازمانی شهید مخبری (شهرک مسکونی) در محله ازگل تهران و بزرگراه شهید بابایی واقع شده است. این شهرک یکی از بیست شهرک مسکونی در محله ازگل تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار گل و گیاه شهید بابایی و همچنین دانشگاه عالی دفاع ملی، کوی سازمانی سیدالشهدا (شهید مخبری)، ایستگاه اتوبوس سیدالشهداء و خیاطی امینی قرار گرفته است.
سایر شهرک‌های مسکونی که در محدوده منازل سازمانی شهید مخبری واقع شده‌اند:

 • شهرک شهید رسولی
  بزرگراه شهید بابایی
 • کوی سازمانی سیدالشهدا (شهید مخبری)
  (3.0)
  بزرگراه شهید بابایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علی گودرزی (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی منازل سازمانی شهید مخبری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد منازل سازمانی شهید مخبری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه منازل سازمانی شهید مخبری ندارد.
  neshan logo