info
عکس سوپر مارکت خرم
category

سوپر مارکت خرم محله نظام آباد، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت

درباره‌ی سوپر مارکت خرم

سوپر مارکت خرم (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله نظام آباد تهران و خیابان محمود نور واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله نظام آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند محمد، بیمارستان امام حسین (ع) و پاساژ لباس مردانه محسن و همچنین مسجد جامع صفا، نمایندگی 107 سایپا - لواسانی، مرکز پرستاری ضربان، نانوایی سنگک خوشه طلایی و اقامتگاه پدر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو امام حسین، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت خرم واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت
  مدنی، دهقانی، بین مسجد رضوی و حسینی نژاد
 • فروشگاه ماکیان
  نامجو، عبداللهی، شکراللهی
 • سوپر مارکت همشهری
  سپاه، بین بهنام و طاهریان
 • فروشگاه گندم صفا 10118
  بزرگراه امام علی، طوفانی، محوی، بین آقایی و رحیمی
 • سوپرمارکت تک
  انقلاب اسلامی، نامجو، بین مینا و نیکزاد اسکویی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت خرم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت خرم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت خرم ندارد.
  neshan logo