info
عکس ایستگاه اتوبوس استخر نرجس
category

ایستگاه اتوبوس استخر نرجس محله رازی، شیراز

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس استخر نرجس

ایستگاه اتوبوس استخر نرجس (ایستگاه اتوبوس) در محله رازی شیراز و بلوار دلاوران بسیج واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله رازی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجموعه ورزشی نرجس، خوابگاه دانش آموزی دخترانه نرجس شیراز داروخانه، سمبوسه پزی نرجس ، استخر نرجس شیراز و ثابت مارکت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس استخر نرجس شیراز

ایستگاه اتوبوس استخر نرجس شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله رازی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار دلاوران بسیج، بین نرجس و بلوار رازی می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس استخر نرجس شیراز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از شیراز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس استخر نرجس شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده استخر نرجس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیابان جنت 10
  بلوار ارتش، شهدای شیشه گری، بین جنت 12 و جنت 13
 • ایستگاه اتوبوس ثبت احوال
  بلوار الزهرا، بین کدیور و الزهرا 3
 • ایستگاه اتوبوس دفاع مقدس
  بلوار سیبویه، بین سیبویه 2 و 4
 • ایستگاه اتوبوس مجموعه ورزشی پوریای ولی
  بلوار ارتش، بین صدق گو و میدان 12 فروردین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط taha ab (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس استخر نرجس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس استخر نرجس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس استخر نرجس ندارد.
  neshan logo