info
عکس آموزش کیک بوکسینگ (شیهان حنیفه)
category

آموزش کیک بوکسینگ (شیهان حنیفه) محله حر، تهران

سالن و مجموعه ورزشی

درباره‌ی آموزش کیک بوکسینگ (شیهان حنیفه)

آموزش کیک بوکسینگ (شیهان حنیفه) (سالن و مجموعه ورزشی) در محله حر تهران و خیابان کاشان واقع شده است. این مجتمع یکی از یازده مجموعه ورزشی در محله حر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان لقمان حکیم و بازارچه شهید جنگروی و همچنین هتل فرهنگیان (خانه معلم)، درمانگاه حضرت ولیعصر (عج)، مجموعه فرهنگی ورزشی کوثر، خانه معلم دبیرستان دخترانه بنت الهدی و دفتر خدمات درمانی نیروهای مسلح قرار گرفته است.
سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده آموزش کیک بوکسینگ (شیهان حنیفه) واقع شده‌اند:

 • مجموعه ورزشی شهید طوقانی
  بزرگراه نواب صفوی، کمیل، سلمان فارسی، بهی زاده
 • باشگاه تنیس سپیدار
  کارگر جنوبی، دانشگاه جنگ، بین میدان جنگ و آژیده
 • باشگاه
  بزرگراه نواب صفوی، کمیل، خوشیاران جنوبی
 • باشگاه بدنسازی آرمان
  بزرگراه نواب صفوی، کمیل، بین اخلاقی و خوشیاران
 • مجتمع ورزشی
  بزرگراه نواب صفوی، کمیل، خواجوی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 27 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزش کیک بوکسینگ (شیهان حنیفه) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 27 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آموزش کیک بوکسینگ (شیهان حنیفه) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزش کیک بوکسینگ (شیهان حنیفه) ندارد.
  location استان تهران، شهرستان تهران، تهران، امام خمینی، کمالی، خیابان کاشان، جنب درمانگاه ولیعصر (عج)، مجموعه ورزشی کوثر، سالن رزمی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo