category ایستگاه اتوبوس سهیل (محله نعمت آباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، سهیل، نرسیده به غفوری

آدرس ایستگاه اتوبوس سهیل در محله نعمت آباد تهران

ایستگاه اتوبوس سهیل (ایستگاه اتوبوس) در محله نعمت آباد تهران و خیابان سهیل واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله نعمت آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پونک و همچنین مرکز بهداشت نعمت آباد، تعمیرگاه علی، ایستگاه اتوبوس مسجد، لاستیک فروشی و نمایندگی ایران خودرو نعمت آباد 5041 قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو نعمت آباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، سهیل، نرسیده به غفوری


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سهیل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مترو نعمت آباد
  بزرگراه سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس زمزم
  بزرگراه کاظمی، متین
 • ایستگاه اتوبوس سهیل
  سهیل، بین جام و بزرگراه آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه سپیده
  سعیدی، پژاند، بین شیرودی و میرزایی
 • ایستگاه اتوبوس میدان زمزم
  بزرگراه سعیدی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 30 فروردین ماه 1400 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سهیل تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 30 فروردین ماه 1400
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سهیل تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سهیل تهران ندارد.