info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشگاه جوادالائمه
category

ایستگاه اتوبوس دانشگاه جوادالائمه محله جواد الائمه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشگاه جوادالائمه

ایستگاه اتوبوس دانشگاه جوادالائمه (ایستگاه اتوبوس) در محله جواد الائمه یزد و بلوار صیاد شیرازی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله جواد الائمه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه همراه ویپ، بوستان مریم، سوپر مارکت یاس و مجتمع مسکونی مریم صفائیه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشگاه جوادالائمه یزد

در شهر یزد، محله جواد الائمه ، ایستگاه اتوبوس دانشگاه جوادالائمه یزد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار صیاد شیرازی، بین سوم و جواد الائمه می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دانشگاه جوادالائمه یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دانشگاه جوادالائمه یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشگاه جوادالائمه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هتل صفاییه
  خیابان تیمسار فلاحی، بین عدالت و خیابان وصال
 • ایستگاه اتوبوس 24 متری ملاصدرا
  بلواردانشگاه، ملّاصدرا، بین ملاصدرا 1 و 3
 • ایستگاه اتوبوس مرکز تجاری صدف
  خیابان تیمسار فلاحی، عدالت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 14 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشگاه جوادالائمه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 14 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشگاه جوادالائمه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشگاه جوادالائمه ندارد.
  neshan logo