info
عکس سوپر مارکت ساحل
category

سوپر مارکت ساحل محله سرافرازان، مشهد

سوپرمارکت و هایپرمارکت
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت ساحل

سوپر مارکت ساحل (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله سرافرازان مشهد و بلوار پایداری واقع شده است. این فروشگاه یکی از نود و دو سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نمایندگی نانوسان و همچنین آشپزخانه ستاره آلما، خیابان قائمی، نانوایی، آپارات و لاستیک رضایی و گالری پرده نیک قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت ساحل واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت سرافراز
  بلوار سرافرازان، بین سرافرازان 46 و 48
 • سوپرمارکت تمشک
  بلوار شهید فکوری، فکوری 66، حق شناس 10 - رز 14، بین خباز 1 و 3
 • خواروبار کرامت
  بلوار پیروزی، پیروزی 26، فرقانی 9
 • مارکت ۲۱
  بزرگراه کمربند سبز، شهید عارفی، بین عارفی 13 و 15
 • سوپر قیمت شکن
  بلوار نماز، نماز 17، بین آرمان21 و 23
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سلطانی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت ساحل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت ساحل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت ساحل ندارد.
  neshan logo