info
عکس ایستگاه اتوبوس صابونیان
category

ایستگاه اتوبوس صابونیان محله شهرک بعثت، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس صابونیان

ایستگاه اتوبوس صابونیان (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک بعثت تهران و بزرگراه بعثت واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک بعثت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بعثت و بازار گل مصنوعی ثامن و همچنین خانه معلم بعثت، نمایندگی سایپا پرشین کار، لوازم بازی کودکان، دبیرستان پسرانه مفتح و نان لواشی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صابونیان تهران

در شهر تهران، محله شهرک بعثت ، ایستگاه اتوبوس صابونیان تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بعثت، تقاطع خط ویژه واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس صابونیان تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس برادران گلکار بجز هادی واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده صابونیان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میهن
  فدائیان اسلام، بین دوم سنگ بریها و گلها
 • ایستگاه اتوبوس مهدیه
  فدائیان اسلام، نرسیده به عابدینی
 • ایستگاه اتوبوس شهرک سجادیه
  بزرگراه بعثت، بلوار رجب نیا
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه
  فدائیان اسلام، یاس، فراهانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صابونیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صابونیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صابونیان ندارد.
  neshan logo