info
عکس آبان سیستم (خدمات کامپیوتری و موبایل)
category

آبان سیستم (خدمات کامپیوتری و موبایل) محله شهرک الغدیر، اراک

فروشگاه لوازم الکترونیک
5.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آبان سیستم (خدمات کامپیوتری و موبایل)

آبان سیستم (خدمات کامپیوتری و موبایل) (فروشگاه لوازم الکترونیک) در محله شهرک الغدیر اراک و بلوار شهید رَست واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه الغدیر و همچنین مجتمع فرهنگی و حسینیه الغدیر، عطاری ساج ، آموزشگاه رانندگی سبحان جدید، تعمیرگاه دوچرخه و فتیرپزی برادران نظری قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های لوازم برقی و الکترونیکی خوب این منطقه می‌باشد.

درباره فروشگاه آبان سیستم (خدمات کامپیوتری و موبایل) اراک

آدرس فروشگاه آبان سیستم (خدمات کامپیوتری و موبایل) اراک، شهر اراک، محله شهرک جوادیه و است. شماره تلفن این فروشگاه 09188646171 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه آبان سیستم (خدمات کامپیوتری و موبایل) اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهرک جوادیه به شمار می‌رود.

چطور به فروشگاه آبان سیستم (خدمات کامپیوتری و موبایل) اراک برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه آبان سیستم (خدمات کامپیوتری و موبایل) اراک را انتخاب کنید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مولوی شرقی قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه آبان سیستم (خدمات کامپیوتری و موبایل) اراک زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه آبان سیستم (خدمات کامپیوتری و موبایل) اراک را با ما به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فوکا (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آبان سیستم (خدمات کامپیوتری و موبایل) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد آبان سیستم (خدمات کامپیوتری و موبایل) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آبان سیستم (خدمات کامپیوتری و موبایل) ندارد.
neshan logo