info
عکس موبایل رها
category

موبایل رها محله شهرک آزادگان، اراک

فروشگاه و خدمات موبایل
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی موبایل رها

موبایل رها (فروشگاه و خدمات موبایل) در محله شهرک آزادگان اراک و بزرگراه امام علی، رشادت، رشید واقع شده است. این مکان یکی از شش فروشگاه و خدمات موبایل در محله شهرک آزادگان اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه آزادگان و همچنین آموزشگاه زبان آینده، بوستان آزادگان، باشگاه ورزشی راسپینا (ویژه بانوان)، اداره گاز ناحیه اراک و شیرینی سرا بردیا قرار گرفته است.

درباره فروشگاه موبایل رها اراک

فروشگاه موبایل رها اراک در شهر اراک، محله شهرک آزادگان و قرار دارد. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (08633255986) تماس بگیرید. فروشگاه موبایل رها اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهرک آزادگان به شمار می‌رود. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، موبایل آلفا، «موبایل اعتماد» عزیزی و موبایل پیشرو هستند.

چطور به فروشگاه موبایل رها اراک برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه موبایل رها اراک می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس باران2 قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه موبایل رها اراک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه موبایل رها اراک دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های موبایل و ارائه‌دهنده خدمات تلفن همراه که در محدوده موبایل رها واقع شده‌اند:

 • موبایل آلفا
  قائم، دانش، احد علیپور
 • «موبایل اعتماد» عزیزی
  محسن قریشی، وحدت، صادق منش
 • موبایل پیشرو
  بزرگراه امام علی، پژوهش، شمس تبریزی
 • موبایل امید
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط هریوندی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 28 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موبایل رها اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 28 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موبایل رها در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موبایل رها ندارد.
  neshan logo