info
عکس سوپر گوشت خسروبیگی
category

سوپر گوشت خسروبیگی محله شهرک آزادگان، اراک

فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر گوشت خسروبیگی

سوپر گوشت خسروبیگی (فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی) در محله شهرک آزادگان اراک و بزرگراه امام علی، رشادت، رشید واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی در محله شهرک آزادگان اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه آزادگان و همچنین آموزشگاه زبان آینده، بوستان آزادگان، باشگاه ورزشی راسپینا (ویژه بانوان)، اداره گاز ناحیه اراک و رستوران دستپخت قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های فرآورده‌های گوشتی پروتئینی که در محدوده سوپر گوشت خسروبیگی واقع شده‌اند:

 • مرغ و تخم مرغ
  بلوار شهید رَست، غدیر 13
 • فروشگاه پروتئینی آشوری
  محسن قریشی، وحدت، صادق منش
 • مرغ فروشی
  بزرگراه امام علی، رشادت، وهب
 • قصابی
  بزرگراه امام علی، رشادت، وهب
 • مرغ فروشی دوستان
  (1.0)
  بلوار شهید محسن قریشی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط احسان (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ یکشنبه 16 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر گوشت خسروبیگی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 16 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر گوشت خسروبیگی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر گوشت خسروبیگی ندارد.
  neshan logo