عکس ترمینال مسافربری
category

ترمینال مسافربری (اردبیل)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان اردبیل اردبیل استان اردبیل، اردبیل، خلخال - اردبیل

موقعیت ترمینال مسافربری اردبیل را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در اردبیل را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ترمینال مسافربری (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در اردبیل و خیابان خلخال - اردبیل واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ترمینال خلخال و کوثر، جایگاه سوخت (بنزین و CNG) ایثار ، هنرستان رازی، ایستگاه اتوبوس ترمینال خلخال و هواشناسی اردبیل قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اردبیل، اردبیل، خلخال - اردبیل


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Truck Driver (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ترمینال مسافربری اردبیل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد ترمینال مسافربری

  • avatar
    جنگل میرزا🇮🇷 (شهریار سطح ۸) پنجشنبه 23 دی ماه 1400

    خوب

    1
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ترمینال مسافربری اردبیل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ترمینال مسافربری اردبیل ندارد.