عکس ترمینال خلخال و کوثر مشاهده در نقشه نشان
category

ترمینال خلخال و کوثر (اردبیل)

آژانس مسافرتی
استان اردبیل اردبیل استان اردبیل، اردبیل، خلخال - اردبیل

موقعیت ترمینال خلخال و کوثر یکی از آژانس‌های مسافرتی و گردشگری خوب منطقه اردبیل را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


ایستگاه‌های نزدیک به ترمینال خلخال و کوثر

ترمینال خلخال و کوثر (آژانس مسافرتی) در اردبیل و خیابان خلخال - اردبیل واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جایگاه سوخت (بنزین و CNG) ایثار ، هنرستان رازی، ترمینال مسافربری، کارواش کامیون و اتوبوس و ایستگاه اتوبوس ترمینال خلخال قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این آژانس یکی از آژانس‌های مسافرتی و گردشگری خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اردبیل، اردبیل، خلخال - اردبیل


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط nima_kazemi (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 04 بهمن ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ترمینال خلخال و کوثر اردبیل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

دفتر شرکت آژانس مسافرتی مسافرت سفر هواپیمایی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 04 بهمن ماه 1401

نظرات کاربران در مورد ترمینال خلخال و کوثر

  • avatar
    کاربر نشان (شهریار سطح ۱) جمعه 09 دی ماه 1401

    عالی است

  • avatar
    اقبالی (شهریار سطح ۳) چهارشنبه 05 خرداد ماه 1400

    اگر وسیله نداشته باشید به سرعت ماشین جور میشه و حرکت میکنید.

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ترمینال خلخال و کوثر اردبیل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ترمینال خلخال و کوثر اردبیل ندارد.
neshan logo