info
عکس ایستگاه اتوبوس ترمینال خلخال
category

ایستگاه اتوبوس ترمینال خلخال اردبیل

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ترمینال خلخال

ایستگاه اتوبوس ترمینال خلخال (ایستگاه اتوبوس) در اردبیل و بزرگراه شهید خدمت‌علی رجبی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ترمینال خلخال و کوثر، جایگاه سوخت (بنزین و CNG) ایثار ، ترمینال مسافربری، هنرستان رازی و دانشگاه فنی و حرفه ای رازی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ترمینال خلخال اردبیل

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اردبیل، ایستگاه اتوبوس ترمینال خلخال اردبیل است که در قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید خدمت‌علی رجبی بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ترمینال خلخال اردبیل عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اردبیل بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ترمینال خلخال اردبیل مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ترمینال خلخال واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک اندیشه 2
  رازی، شهرک اندیشه، بین میدان اندیشه و اندیشه 7
 • ایستگاه اتوبوس شهرک اندیشه 3
  رازی، شهرک اندیشه
 • ایستگاه اتوبوس شهرک اندیشه ۱
  رازی، شهرک اندیشه
 • ایستگاه اتوبوس رازی 11
  بزرگراه شهید خدمت‌علی رجبی
 • ایستگاه اتوبوس شهرک بهشتی
  بزرگراه شهید خدمت‌علی رجبی، شهرک صنعتی فاز 1 شهید بهشتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ترمینال خلخال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ترمینال خلخال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ترمینال خلخال ندارد.
  neshan logo