info
عکس مرکز مشاوره پرتو توحید
category

مرکز مشاوره پرتو توحید اصفهان

مکان مرتبط با بهداشت و درمان
5.0
19 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز مشاوره پرتو توحید

مرکز مشاوره پرتو توحید (مکان مرتبط با بهداشت و درمان) در اصفهان و خیابان هشت بهشت غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی پردیس، بیمارستان شهید صدوقی و ترمیم مو زعفرانیه و همچنین پیتزا نیک شان، دندان پزشکی هشت بهشت، هشت بهشت، آش سرای نمونه و مسجد پاکوشک قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مراکز حوزه بهداشت و درمان خوب این منطقه می‌باشد.
سایر مراکز حوزه بهداشت و درمان که در محدوده مرکز مشاوره پرتو توحید واقع شده‌اند:

 • دندانسازی مومن زاده
  بزرگمهر، بین آریا و زمانی
 • دکتر سیمین السادات هاشمی - آرتین
  (2.0)
  بزرگمهر، مستوفی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حسینی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز مشاوره پرتو توحید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز مشاوره پرتو توحید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز مشاوره پرتو توحید ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، هشت بهشت غربی، بین گلزار و ویس و رامین
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری مرکز مشاوره پرتو توحید

  شنبه 08:00 تا 21:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 21:00
  دوشنبه 08:00 تا 21:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 21:00
  چهارشنبه 08:00 تا 21:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 21:00
  جمعه 08:00 تا 21:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo