info
عکس خوابگاه شهدای گمنام دانشگاه صنعتی مالک اشتر
category

خوابگاه شهدای گمنام دانشگاه صنعتی مالک اشتر محله هروی - حسین آباد، تهران

خوابگاه و پانسیون
5.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی خوابگاه شهدای گمنام دانشگاه صنعتی مالک اشتر

خوابگاه شهدای گمنام دانشگاه صنعتی مالک اشتر (خوابگاه و پانسیون) در محله هروی - حسین آباد تهران و خیابان دماوند واقع شده است. این خوابگاه یکی از چهار خوابگاه و پانسیون در محله هروی - حسین آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آسنا کلاب قرار گرفته است.
سایر خوابگاه‌های که در محدوده خوابگاه شهدای گمنام دانشگاه صنعتی مالک اشتر واقع شده‌اند:

 • خوابگاه ازگل دانشگاه شهید رجایی
  (4.1)
  بابایی، نوبهار جنوبی
 • خوابگاه دانشکده فنی شهید شمسی پور تهران
  (4.0)
  بابایی، بین گلبهار و میدان ازگلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط hamed sadeghi (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خوابگاه شهدای گمنام دانشگاه صنعتی مالک اشتر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خوابگاه شهدای گمنام دانشگاه صنعتی مالک اشتر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خوابگاه شهدای گمنام دانشگاه صنعتی مالک اشتر ندارد.
  neshan logo