info
عکس مجتمع تجاری ایران
category

مجتمع تجاری ایران محله ایران، تهران

بازار و مرکز خرید
3.5
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مجتمع تجاری ایران

مجتمع تجاری ایران (بازار و مرکز خرید) در محله ایران تهران و خیابان ایران واقع شده است. این مجتمع یکی از ده بازار و مرکز خرید در محله ایران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حمام نواب و مجتمع تجاری خلیج فارس و همچنین فروشگاه اسنوا سنتر، مرکز تجاری امین حضور، پارکینگ امین حضور، نمایندگی دایکین و مدرسه غیر دولتی دخترانه ابرار نو قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده مجتمع تجاری ایران واقع شده‌اند:

 • پاساژ محمد
  ری، بین رزاق منش و بهرون
 • مجتمع تجاری سادات
  (5.0)
  مصطفی خمینی، برادران برهمه
 • پاساژ ابن الرضا
  (3.0)
  مجاهدین اسلام، شهید اسلامی
 • پاساژ مباشر
  (3.0)
  مصطفی خمینی، تکیه رضا قلی خان، برادران برهمه، کرانه
 • مرکز خرید میلاد قائم
  (3.0)
  مصطفی خمینی، مرادی، بین شقایق و کبریت چی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط abz (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 16 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع تجاری ایران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 16 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع تجاری ایران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع تجاری ایران ندارد.
  neshan logo