info
عکس ایستگاه اتوبوس دروازه دولاب
category

ایستگاه اتوبوس دروازه دولاب محله شکوفه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دروازه دولاب

ایستگاه اتوبوس دروازه دولاب (ایستگاه اتوبوس) در محله شکوفه تهران و خیابان هفده شهریور واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله شکوفه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ یاس شکوفه و همچنین مجموعه تالارهای قصر گوهر، آزمایشگاه پاتوبیولوژی 17 شهریور، دفتر آیت الله وحید خراسانی، مرکز پایان کارتن خوابی (دفتر مرکزی) و بیمه ایران شعبه ممتاز 17 شهریور قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو امیرکبیر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دروازه دولاب تهران

در شهر تهران، محله شکوفه ، ایستگاه اتوبوس دروازه دولاب تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در امیرکبیر، 17 شهریور، بین سجادی و ژاله قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دروازه دولاب تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو امیرکبیر قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سلام(شبانه روزی) واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس دروازه دولاب تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس دروازه دولاب

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  Ali
  جمعه 08 بهمن ماه 1400

  عالی

  1

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دروازه دولاب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه فاطمه الزهرا
  کفایی امانی، 17 شهریور، بین شهبازی و ناطقی
 • ایستگاه اتوبوس بهنام
  مجاهدین اسلام، بین کاظمی و جهانگیری
 • ایستگاه اتوبوس آبشار
  ری، بین رزاق منش و بهرون
 • ایستگاه اتوبوس رحیمی
  مجاهدین اسلام، بین صیفوری و رحیمی
 • ایستگاه اتوبوس کارگشایی
  ری، بین پرهیزکار و یوسف آبادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 12 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دروازه دولاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دروازه دولاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دروازه دولاب ندارد.
  neshan logo