info
عکس مرکز خرید
category

مرکز خرید محله 17 شهریور، مشهد

بازار و مرکز خرید
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز خرید

مرکز خرید (بازار و مرکز خرید) در محله 17 شهریور مشهد و خیابان شهید حنایی واقع شده است. این مجتمع یکی از نوزده بازار و مرکز خرید در محله 17 شهریور مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی اکسون پارک و پاساژ کیمیا و همچنین میدان 17 شهریور، مرکز خرید آسمان، داروخانه آل نبی، هتل بزرگ سی نور و قنادی طباطبائی قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده مرکز خرید واقع شده‌اند:

 • پاساژ توس
  امام رضا، امام رضا 1
 • بازار روسها
  امام رضا، ابتدای امام رضا
 • سرای اسلامی
  امام رضا، عیدگاه، طاووسی، بین عیدگاه 2 و محمدیه
 • بازار بزرگ زعفران سی نور
  شهید حنایی، شهید حنایی 21
 • بازار چه سنتی
  (5.0)
  بلوار سردار شوشتری، حاج حسنی 1، عسگریه 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 04 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز خرید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 04 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز خرید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز خرید ندارد.
  neshan logo