info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهید شیرودی
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهید شیرودی محله هفده شهریور، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهید شیرودی

ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهید شیرودی (ایستگاه اتوبوس) در محله هفده شهریور مشهد و خیابان شهید حنایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله هفده شهریور مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی اکسون پارک و مرکز خرید آسمان و همچنین غذاخوری ابوالفضل ترک، هتل بزرگ سی نور، بازارهای میدان 17 شهریور، سیسمونی شهر کودک و سایز بزرگ 17 شهریور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهید شیرودی مشهد

در شهر مشهد، محله هفده شهریور ، ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهید شیرودی مشهد قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شهید حنایی، بین 17 شهریور 14 و شهید حنایی 23 بروید. ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهید شیرودی مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

تاکسی سرویس موزه هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهید شیرودی مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهید شیرودی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  MDP
  دوشنبه 15 آبان ماه 1402

  خط ۶۳ و ۸۴ خیلی دیر میاد و شلوغه باید اتوبوس بزارن نه مینی بوس

  3
 • avatar
  کاربر نشان
  جمعه 14 اردیبهشت ماه 1403

  آدم های با اخلاق و محترم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای بلوار شهید شیرودی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هدایت 5
  بلوار فداییان اسلام، فداییان اسلام 18، بین هدایت 5 و سالم 10
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهدای مسجد گوهرشاد
  شهید نواب صفوی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای هدایت
  بلوار چمن، چمن 12، بین سالم 10 و یاران
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید صدر
  بلوار صدر، بین یاران 24 و صدر 29
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 16 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهید شیرودی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 16 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهید شیرودی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهید شیرودی ندارد.
  neshan logo