info
عکس ایستگاه اتوبوس اول زرکش
category

ایستگاه اتوبوس اول زرکش محله زرکش، تهران

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اول زرکش

ایستگاه اتوبوس اول زرکش (ایستگاه اتوبوس) در محله زرکش تهران و خیابان میرحسینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله زرکش تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سرای محله شهید اشراقی و همچنین دکتر سید پرویز احقر ، تهیه غذای صدف، پایگاه سلامت زرکش، نانوایی تافتون و پروتئینی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اول زرکش تهران

در شهر تهران، محله زرکش ، ایستگاه اتوبوس اول زرکش تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در دماوند، میرحسینی، بین فیروزگار و نور قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس اول زرکش تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس سوان قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اول زرکش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باشگاه
  گلشن دوست، نرسیده به مهروز
 • ایستگاه اتوبوس شیر مرد
  بلوار شهید ثانی، بین هشتاد و ششم و سهیلیان
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان هجرت
  گلشن دوست، رضایی
 • ایستگاه اتوبوس گلستان
  بلوار شهید ثانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 23 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اول زرکش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 23 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اول زرکش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اول زرکش ندارد.
  neshan logo