عکس مسجد باب الحوائج حضرت
مشاهده در نقشه نشان
category

مسجد باب الحوائج حضرت (محله مسعودیه، تهران)

مسجد
استان تهران تهران استان تهران، تهران، محمدی، ایلخانی

موقعیت مسجد باب الحوائج حضرت در محله مسعودیه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

مسجد باب الحوائج حضرت (مسجد) در محله مسعودیه تهران و خیابان ایلخانی واقع شده است. این مکان یکی از شانزده مسجد در محله مسعودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پامچال و همچنین فرآورده های گوشتی پانی، خدمات غذایی امید، شرکت تاسیسات ساختمانی اندیشه سازان اسمان، نانوایی سنگک و مسجد حضرت ابوالفضل (ع) قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، محمدی، ایلخانی


سایر مسجدهای که در محدوده مسجد باب الحوائج حضرت واقع شده‌اند:

 • مسجد امام حسن
  بزرگراه امام رضا، اول، شهید سلیمانی، کلهر
 • مسجد جامع حضرت صدیقه
  غلامی، چنار
 • مسجد امام حسین
  بزرگراه امام رضا، اول، شهید سلیمانی، کلهر، بین راستی و مرشد
 • هییت جوانان بنی هاشم
  شیرازی، دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد باب الحوائج حضرت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مسجد

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد باب الحوائج حضرت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد باب الحوائج حضرت ندارد.
  neshan logo