info
عکس مسجد موسی بن جعفر (ع)
category

مسجد موسی بن جعفر (ع) محله مسعودیه، تهران

مسجد

درباره‌ی مسجد موسی بن جعفر (ع)

مسجد موسی بن جعفر (ع) (مسجد) در محله مسعودیه تهران و خیابان شیرازی واقع شده است. این مکان یکی از پانزده مسجد در محله مسعودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پامچال و همچنین پارک سروناز، کتابخانه عمومی فلسطین، سرای محله مسعودیه، مسجد حضرت موسی بن جعفر و تهیه غذا حامد قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد مسجد موسی بن جعفر (ع)

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  تیزتک
  دوشنبه 07 فروردین ماه 1402

  مسجد بزرگ با امکانات خوب برای نمازگزاران

  3

سایر مسجدهای که در محدوده مسجد موسی بن جعفر (ع) واقع شده‌اند:

 • مسجد امام حسن
  بزرگراه امام رضا، اول، شهید قدیانی، کلهر
 • مسجد باب الحوائج حضرت
  محمدی، ایلخانی
 • مسجد امام حسین
  کلهر، بین راستی و مرشد
 • مسجد تربزقیها
  (5.0)
  بزرگراه امام رضا، مالی، گلزار شهدا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط "رهام (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد موسی بن جعفر (ع) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد موسی بن جعفر (ع) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد موسی بن جعفر (ع) ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه امام رضا، اردیبهشت، شهید قدیانی، شیرازی، بین سرو و محمدی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo