info
عکس ایستگاه اتوبوس شیر مرد
category

ایستگاه اتوبوس شیر مرد محله زرکش، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شیر مرد

ایستگاه اتوبوس شیر مرد (ایستگاه اتوبوس) در محله زرکش تهران و بلوار شهید ثانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله زرکش تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی میزان فرمان ایرج - رضازاده، میدان 87، نانوایی سنگکی، مجتمع آموزشی نبی اکرم (ص) و تعمیرات و فروش ریش تراش موزر، فیلیپس، وال و سشوار هانیبال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شیر مرد تهران

در شهر تهران، محله زرکش ، ایستگاه اتوبوس شیر مرد تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید ثانی، بین هشتاد و ششم و سهیلیان قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شیر مرد تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو فدک در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس تاکسی تلفنی جم قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شیر مرد تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شیر مرد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نجاری
  دماوند، شجاع الدین داوودی، بین قوامی و آوانسیان
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  مدنی، جانبازان غربی، جانبازان غربی (گلبرگ غربی)، سمنگان، بین سوری و سایه
 • ایستگاه اتوبوس درختی
  گلشن دوست، سلیمی افضل، واشقانی، بین محضر و زینعلی تجریشی
 • ایستگاه اتوبوس پارک فدک
  مدنی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شیر مرد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شیر مرد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شیر مرد ندارد.
  neshan logo