info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان صاحب الزمان
category

ایستگاه اتوبوس میدان صاحب الزمان یزد

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان صاحب الزمان

ایستگاه اتوبوس میدان صاحب الزمان (ایستگاه اتوبوس) در یزد و خیابان موسی بن جعفر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نبات شیرین جهان یزد، میدان صاحب الزمان، مسجد موسی بن جعفر ، الکتریکی سعدانیه و مرغ و ماهی خلیج فارس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان صاحب الزمان یزد

ایستگاه اتوبوس میدان صاحب الزمان یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله محله زیبا قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در موسی بن جعفر، بین شهید هاشمی نسب و میدان صاحب الزمان قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان صاحب الزمان یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان صاحب الزمان یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان صاحب الزمان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اباعبدالله الحسین
  بلوار علامه جعفری، بین ارغوان 5 و علامه جعفری 7
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه آسی زاده
  سلمان فارسی، بین سی و نهم و مارکار 36
 • ایستگاه اتوبوس خیابان گلدشت
  بلوار علامه جعفری، بین علامه جعفری 11 و 13
 • ایستگاه اتوبوس هفده شهریور
  خیابان چمران، بین میدان خاتمی و سلسبیل
 • ایستگاه اتوبوس فروشگاهحقیقت
  خیابان خرمشهر، بین راستور 4 و سادات
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان صاحب الزمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان صاحب الزمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان صاحب الزمان ندارد.
  neshan logo